ceny:

ZASADY WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU AV
Oferta wypożyczenia kierowana jest tylko i wyłącznie do firm.

Wypożyczenie odbywa się w następujący sposób:

1. Składane jest w firmie Harnaś - Audio s.c. pisemne zamówienie na wypożyczenia, określające kto jest wypożyczającym, jaki sprzęt będzie wypożyczany i na jak długo oraz kto jest osobą upoważnioną do odbioru urządzeń.

2. Firma wypożyczająca przedstawia firmie Harnaś - Audio s.c. swoje dokumenty rejestrowe (oryginały lub notarialnie potwierdzone kopie) - obowiązuje tylko podczas pierwszej transakcji.

3. Wniesienie należności za wypożyczenie przed pobraniem sprzętu (przelewem lub gotówką) - obowiązuje przy pierwszych dwóch transakcjach, po których możliwe są rozliczenia w inny sposób.

4. Przy dwóch pierwszych wypożyczeniach pobierana jest kaucja w wysokości 1.000,00 zł.

5. Sprzęt może zostać wydany osobie legitymującej się odpowiednim upoważnieniem oraz dwoma dokumentami stwierdzającymi tożsamość.

6. Podpisywana jest umowa o wypożyczenie oraz protokół wypożyczenia wraz ze zobowiązaniem wypożyczającego do pełnej odpowiedzialności za pobierany sprzęt.

7. Minimalny termin wypożyczenia to 1 dzień (24 godziny).

8. Zwrot sprzętu musi się odbyć do ustalonej w umowie godziny.

Powyższe procedury są standardową procedurą stosowaną przy wypożyczeniach urządzeń w Harnaś - Audio s.c. Nie wykluczają one stosowania innych uzgodnień lub podpisania umowy na obsługę wypożyczeń (zawierającej indywidualne warunki i ustalenia).

Ze swojej strony gwarantujemy stały dostęp do sprzętu audiowizualnego znajdującego się w naszej ofercie handlowej, wsparcie techniczne, możliwość obsługi sprzętu przez pracowników naszej firmy (dodatkowa opcja) lub przeprowadzenie krótkiego szkolenia w naszej firmie w zakresie obsługi urządzeń.

Rodzaj wypożyczanego sprzętu: Cena:
Projektor multimedialny o rozdzielczości XGA 1024x768, jasność 2000 - 2500 Ansi 250 zł
Projektor multimedialny o rozdzielczości XGA 1024x768, jasność 2600 - 3000 Ansi 350 zł
Projektor multimedialny o rozdzielczości XGA 1024x768, jasność powyżej 3100 Ansi od 450 zł
Ekran na statywie 200x200 50 zł
Komputer przenośny Laptop, nie starszy niż 1 rok 200 zł