biografia O NAS
Firma Harnaś - Audio powstała 1999 roku w Zakopanem z incjatywy dwóch pasjonatów elektroniki, akustyki i informatyki - Marcina Słodyczki i Andrzeja Skupnia. Od początku działalność firmy skupia się na kompleksowej technicznej obsłudze imprez kulturalno-rozrywkowych, konferencji, nagrań grup i zespołów wokalno - instrumentalnych oraz projektowaniu, wyposażaniu i wykonywaniu instalacji elektroakustycznych w obiektach użyteczności publicznej takich jak sale koncertowe, konferencyjne, teatry, hotele, pensjonaty, restauracje itp.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, w której na pierwszym miejscu zawsze stoi rzetelność i solidność wykonywanych usług. Znajomość fachowej literatury, wyjazdy na targi i konwencje oraz ciągła współpraca z czołowymi w kraju realizatorami dźwięku i oświetlenia pozwala nam utrzymać jakość usług na wysokim poziomie oraz dokonywać trafnych wyborów podczas inwestycji w nową, profesjonalną aparaturę elektroakustyczną i oświetleniową. Posiadanie własnej bazy transportowej umożliwia wykonywanie usług na terenie całego kraju a także poza jego granicami.

Pracownicy naszej firmy zdobywając doświadczenie przy kompleksowej realizacji imprez kulturalno - rozrywkowych, wykorzystują je do projektowania instalacji elektroakustycznych i oświetleniowych, tak by były one na wysokim poziomie i uwzględniały najnowsze trendy w technice estradowej na świecie. Bogate doświadczenie, wiedza zawodowa oraz sumienność i odpowiedzialność potwierdzone przez dotychczasowych kontrahentów, zapewniają zrealizowanie projektów na najwyższym możliwym poziomie.